Hamburgas sv

Rudņeva ceturtie vārti sezonā palīdz Hamburgai pieveikt "Schalke" 28.11.2012

Vācijas futbola Bundeslīgas 14. kārtas mačā savus ceturtos vārtus sezonā guva Latvijas izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs, palīdzot savai "Hamburger SV" ar 3:1 pieveikt Gelzenkirhenes "Schalke". Rudņevs izcēlās 65. minūtē, tobrīd panākot 2:0 HSV labā. Turnīra tabulā Hamburgas vienība ir astotajā pozīcijā.

Rudņevs iekļauts Vācijas bundeslīgas kārtas simboliskajā izlasē 01.10.2012

Latvijas futbola izlases un Hamburgas SV komandas uzbrucējs Artjoms Rudņevs iekļauts Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta sestās spēļu kārtas simboliskajā izlasē izdevuma ”Bild” vērtējumā.

Rudņevam pirmais vārtu guvums Vācijas bundeslīgā 27.09.2012

Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta spēlē trešdien savus pirmos vārtus guva Latvijas izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs, bet viņa pārstāvētā Hamburgas SV komanda izbraukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 (2:1) ar Menhengladbahas "Borussia".

Rudņevam rezultatīva piespēle bundeslīgas čempionāta spēlē 17.09.2012

Ar rezultatīvu piespēli Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta spēlē svētdien izcēlās Latvijas uzbrucējs Artjoms Rudņevs, tomēr viņa pārstāvētā Hamburgas SV (HSV) komanda atkal piedzīvoja zaudējumu.

Rudņevs aizvada vienu puslaiku pret 'Barcelona' 25.07.2012

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs otrdien Vācijas kluba "Hamburger SV" rindās aizvadīja vienu puslaiku pārbaudes spēlē pret spāņu futbola grandu "Barcelona".

Hamburgas SV uzraudzības padome ļauj iegādāties Rudņevu 09.05.2012

Vācijas bundeslīgas čempionāta komandas Hamburgas SV uzraudzības padome otrdien ļāva iegādāties Latvijas futbola izlases uzbrucēju Artjomu Rudņevu.